İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Da Vinci’s Demons Dizi Konusu

Da Vinci’s Demons Dizi Konusu

Da Vinci’s Demons Dizi Konusu

Da Vinci’s Demons Dizi Tanıtım

BBC ekranlarının en önemli dizilerinden bir tanesi olan Da Vinci’s Demons konusu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmış önemli yapımlardan bir tanesidir. Dünya genelinde büyük bir izlenme oranına sahip olan dizi 2013 yılında yayınlandığı ilk sezonu ile büyük bir beğeni topladı, senaryosunu David S. Goyer hazırladığı yapımın çekimleri ise Amerka’da “BBC Worldwide Productions” tafından yapılıyor.

Da Vinci’s Demons Dizi Konusu

Leonardo Da Vinci’nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alıyor, tarihte ünlü bir ressam olarak yer alan Da Vinci dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam olarak rol alıyor.Henüz 25 yaşında iken geleceği şekillendirmeye ve özgür bırakmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri gizlemeye çalışan insalarla karşı karrşıya geliyor, silah olarak sadece üstün zekasını kullandığı bir mücadele başlatıyor. Tek başına savaş verdiği bu mücadelede aklını kaybetmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor. Türklerin ve Osmanlının tarihine’de deyinen dizi gerçek geçmişimi yoksa bir hayali senaryo mu olduğu bilinmiyor…

Da Vinci’s Demons Dizi Fragmanı

Da Vinci’s Demons Dizi Oyuncuları

Tom Riley – Leonardo Da Vinci

Laura Haddock – Lucrezia Donati

Elliot Cowan – Lorenzo Medici

Gregg Chillin – Zoroaster

Eros Vlahos – Nico

Blake Ritson – Girolamo Riario

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap