1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Crowded – Dizi 2015

Crowded – Dizi 2015

Crowded – Dizi 2015

Crowded Tanıtım

NBC komedi showları arasında yer alacak olan dizi sitcom tarzında 30 dakika’dan oluşacak ” Universal Television, Hazy Mills Productions” stüdyolarında hazırlanacak olan dizinin yönetmenliğini “Will & Grace,” “Frasier” dizilerinden tanıdığımız James Burrows üstlenecek, senaryosunu “The Soul Man,” “Hot in Cleveland” dizilerini yazmış olan Suzanne Martin ismi yer alacak.

Crowded Konusu

Daha fazla ilişki, içki ve faturaları ödemek yok, 20 yıllık bir ebeveynliğin ardından Mike (Patrick Warburton, “Seinfeld”) ve Martina (Carrie Preston, “True Blood”) çifti vahşi yaşama dönme kararı alırlar ancak iki yetişkin kızları Florida da yaşayan büyükannelerine gitmeyi redettiklerinde tüm planları alt üst olur. Yetişkin kız çocuklarına sahip olan aile kızlarını tek başına evde bırakamayacaklarını anlayınca yeni planlar yapmaya başlar, klasik bir aile içi etkileşim komedi dizisi olacakdır.

Crowded Dizi Oyuncuları

dizi oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)