1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Critical Dizi Konusu

Critical Dizi Konusu

Critical Dizi Konusu

İngilizlerin en çok reyting alan kanallarından bir tanesi olan Sky 1 ‘in 2015 yılında yayınladığı en iddialı dizilerinden bir tanesi olan Critical tecrübeli yönetmeni Jed Mercurio ve ünlü oyuncusu Lennie James ile öne çıkıyorlar.

Critical Konusu

Başlıca Travma Merkezi olan ve sadece en ağır hasta ya da ağır yaralıların tedavi edildiği state of the art birimdir. Hala yaşayan ve ölümüne az bir süre kalmış olan hastaların tedavi edildiği, ancak tıp uzmanlarının farklı ekibi ve farklı çalışma sistemi ile bu yaralılar hayatta kalabilir mi? Ekip yaşamları ellerinde tutun ancak her durumda mücizevi işler başaramaya bilirler, yaşamlar doktorların parmaklarının arasından kayıp gidebilir.

Critical Dizi Eleştirisi

Daha öncede vurguladığım gibi son zamanlarda cıkan diziler çekimleri ve senaryoları ile daha kaliteli yapımlar oluyor. Rekabetin yüksek olduğu dizi sektöründe insanların beğenilerni toplayabilmek adına yapımcılar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyorlar. Yeni tıp dizisi olan Critical ise bunlardan bir tanesi baktığımda ülkemizde fazla bir kitleye ulaşamamış gibi gözüküyor ancak alanında başarılı bir dizi izlemenizi tavsiye ederim.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)