1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Crazy Ex-Girlfriend – Dizi 2015

Crazy Ex-Girlfriend – Dizi 2015

Crazy Ex-Girlfriend – Dizi 2015

Crazy Ex-Girlfriend Tanıtım

The CW kanalında birçok dizi sezon finali yaptılar, yaz aylarında ise ekranlarına yeni diziler getirecek komedi ve müzikal alanında ekranlara gelecek dizisi ise Crazy Ex-Girlfriend olacak üzgünüm ki ülkemiz bu tarz yapımlar için henüz hazır değil bu yüzden popüler bir dizi olup ekranlara geleceğini düşünmüyorum… Senaryosunu Rachel Bloom ve Aline Brosh McKenna gibi komedi alanında başarılı isimler hazırlarken öne çıkan oyuncuları “Rachel Bloom, Tara Brook, Donna Lynne Champlin” oldu.

Crazy Ex-Girlfriend Dizi Konusu

Çocukluk aşkınız hala unutmadığınız bir insan olsa ve 10 yıl aradan sonra yeniden karşılaşsanız ne yapardınız? lise döneminde sevgili olan çift kızımızın çılgınlıklarından dolayı sona ermişti, üzerinden yıllar geçmesine rağmen ilginç karakterini koruyan Bloom hayatta çokta başarılı olamamış mutsuz, amaçsız ve yaşam amacı kalmamış bir kadınken yıllar önce ayrıldığı erkek arkadaşı ile karşılaşır hala onu sevdiğini düşünerek ve hayatına renk katmak için yeniden onu elde etme planları içine girer.

Crazy Ex-Girlfriend Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)