1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Cordon dizi (2015)

Cordon dizi (2015)

Cordon dizi (2015)

Cordon dizi fragmanı

The CW kanalının 2015 yaz döneminde ekranlara getireceği bir yeni dizisi’de cordon , dizi çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanmış ve ekranlara gelecekken askıya alınmıştı ve yayınlamama kararı verilmişti. Filmi’de olan dizinin bu yıl gösterilmesine veren kanal ilk sezonu 10 bölümden oluşturacak.

Cordon Dizi Konusu

Atlanta’da ortaya çıkan gizemli ve ölümcül bir salgının ardından, federal yetkililer bölgeyi karantina altına alırlar ve umutsuzla hala hayatta kalmaya çalışan insanlar için bir çözüm yolu bulmaya çalışırlar ancak Atlanta sokaklarında yaşanan kaos insanların paniklemesine neden olur, polis memuru Lex Carnahan sokaklarda huzurun sağlanması için elinden geleni yapacaktır.Polis memuru uzun süredir ilişkisi olduğu kız arkadaşı, onun en yakın arkadaşı ve dostu olan polis jake’in kordon sınırı içerisinde kaldıklarını öğrendiğinde ise işler daha karmaşık bir hale gelecektir.

Dışarda ise devlet adına çalışan Dr. Sabine virüsü araştırması için Lex’den yardım ister devlet görevlileri umutlarını kaybedip virüsün daha fazla yayılmasını engellemek için bölgeyi yok etmeyi planlasalarda içeride hala masum insanlar vardır…

Cordon Dizi Oyuncuları

Wouter Hendrickx – Jokke Deelen

Liesa Van der Aa – Jana

Tom Dewispelaere – Lex Faes

Veerle Baetens – Katja

Mieke De Groote – Sabine Lommers

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)