1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Copper Dizi Konusu

Copper Dizi Konusu

Copper Dizi Konusu

BBC ekranları insanları muhteşem bir maceraya ve tarihe sürükleyen copper dizi konusuyla dikkatleri çekmeyi başarmış muhteşem yapıtlar arasında yerini almıştır.

Copper Dizi Konusu

Dizimizin yıldızı ise Kevin Corcoran rolüyle Tom Weston-Jones. Kevin; İrlandalı bir göçmen ailenin çocuğu olarak yetimhanede büyümüş ve sonrasında girdiği boks hayatında yaşamını sürdürmüştür. Başarılı bir boksör olarak nâm saldıktan sonra çıkan iç savaşta gönüllü olarak yer almış ve kızını ile karısını geride bırakarak cephelerde savaşmıştır. Eve geri dönüş yolunda hasretle ailesine kavuşmayı hayal ederken karşılaştığı manzara onun hayatını değiştirecek ve intikam ateşi ile kötülüklerin peşinden koşacaktır. Kızı Maggie öldürülmüş ve karısı kaçırılarak kayıplara karıştığından bu yana tek düşüncesi bunlara sebep olanları bulabilmektir.

Copper Dizi Yorumu

En beğendiğim diziler arasındadır. Özellikle tarihte geriye giderek macera dolu dizi bir dizi izlemek istiyorsanız tercihiniz copper olmalı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)

Yapılan Yorumlar (0)

  1. Hala başlamadı sanırım göremedim bu diziyi başlasın kesinlikle izleyeceğim diziler arasında yer alıyor…