Copper Dizi Konusu Copper Dizi Konusu
BBC ekranları insanları muhteşem bir maceraya ve tarihe sürükleyen copper dizi konusuyla dikkatleri çekmeyi başarmış muhteşem yapıtlar arasında yerini almıştır. Copper Dizi Konusu Dizimizin... Copper Dizi Konusu

BBC ekranları insanları muhteşem bir maceraya ve tarihe sürükleyen copper dizi konusuyla dikkatleri çekmeyi başarmış muhteşem yapıtlar arasında yerini almıştır.

Copper Dizi Konusu

Dizimizin yıldızı ise Kevin Corcoran rolüyle Tom Weston-Jones. Kevin; İrlandalı bir göçmen ailenin çocuğu olarak yetimhanede büyümüş ve sonrasında girdiği boks hayatında yaşamını sürdürmüştür. Başarılı bir boksör olarak nâm saldıktan sonra çıkan iç savaşta gönüllü olarak yer almış ve kızını ile karısını geride bırakarak cephelerde savaşmıştır. Eve geri dönüş yolunda hasretle ailesine kavuşmayı hayal ederken karşılaştığı manzara onun hayatını değiştirecek ve intikam ateşi ile kötülüklerin peşinden koşacaktır. Kızı Maggie öldürülmüş ve karısı kaçırılarak kayıplara karıştığından bu yana tek düşüncesi bunlara sebep olanları bulabilmektir.

Copper Dizi Yorumu

En beğendiğim diziler arasındadır. Özellikle tarihte geriye giderek macera dolu dizi bir dizi izlemek istiyorsanız tercihiniz copper olmalı.

  • Mine

    29 Mayıs 2015 #1 Author

    Hala başlamadı sanırım göremedim bu diziyi başlasın kesinlikle izleyeceğim diziler arasında yer alıyor…

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.