Containment – Dizi 2015 Containment – Dizi 2015
Containment Dizi Tanıtım The CW dizilerinin sezon finali yapmaları ile 2015-2016 yaz sezonu için üç dizi projesine imza attı rakiplerine oranla az bir sayıya... Containment – Dizi 2015

Containment Dizi Tanıtım

The CW dizilerinin sezon finali yapmaları ile 2015-2016 yaz sezonu için üç dizi projesine imza attı rakiplerine oranla az bir sayıya sahip olan kanalın yeni yapımlarının hepsi iddialı olacak gibi duruyor. Containment Drama konulu dizisi (televizyon filmi) olarak ekranlara getirecek, birçok önemli yapımı olan ünlü isim David Nutter yönetmenlik koltuğunda bulunacak, senaryosunu ise ” Vampir Gunlukleri (2009), The Originals (2013) ve Yarinin Insanlari (2013)” dizilerinin ünlü yazarı Julie Plec hazırladı.

Containment Dizi Konusu

Atlanta’da ortaya çıkan gizemli bir virüs’ün terörist saldırısı olarak insanlara bulaştırıldığı düşünülmektedir. Virüsün yayılarak insanları öldürmeye başlaması ise şehirde büyük bir kaos yaşanmasına neden oldu. Yetkililer yaptıkları araştırmalara rağmen bir anti doz üretemeyince şehri karantinaya alarak virüsün yayılmasını önleme kararı alırlar. İçerde birilerinin kaos yaşanmaması adına dengeyi sağlaması gerekiyor ve birçoğunun karantina dışında sevdiği insanlar var aynı şekilde dışardaki birçok insanda karantinada bulunan sevdiklerini kurtarabilmek için her şeyi göze alacaklar gibi duruyor.

Containment Dizi Fragmanı

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.