1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Complications – Dizi 2015

Complications – Dizi 2015

Complications – Dizi 2015

Complications Dizi Tanıtım

Çekimlerinin 2014 yılında tamamlandığı ancak yayın tarihi ertelenen USA Network kanalının yeni dizisi Complications ilk bölümü “Patient Tyler: Gunshot Wound” ile 18 haziran tarihinde ekranlara gelecek 60 dakikadan oluşacak dizi için ilk sezonda 10 bölüm hazırlandı.

Complications Dizi Konusu

İşine sadık bir doktor, hayatını insanlara adamış ve kendini geliştirmek için çalışırken bir anda kendisini karmaşık olayların içerisinde bulur. Tüm hastlarının hayatını kurtarmak istesede bazı noktalarda yetersiz kalmaktadır. Kollarında can veren her insan için kendisini suçlayarak olumsuzluğa kapılan doktorumuz bir anda kendisini sokak çetelerinin savaşı arasında bulur, bir parkta kurtardığı genç bir çocuğun hayatı ve saldırganı öldürmesi çetenin ilk hedefi haline gelmesine neden olacaktır.

Complications Dizi Fragmanı

Complications Dizi Oyuncuları

Gregory Fears – Nurse Tech (9 Bölüm, 2015)

Christine Horn – Sherry Perkins (8 Bölüm, 2015)

Juanita J.P. Taylor – ER Nurse (8 Bölüm, 2015)

Anthony K. Hyatt – Ezera ‘Easy’ Tyler (5 Bölüm, 2015)

Brent Sexton – Holden (5 Bölüm, 2015)

Lindsey Garrett – Hillary Farmer (4 Bölüm, 2015)

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)