1. Ana Sayfa
  2. CBS dizileri
  3. Code Black Dizi (2015)

Code Black Dizi (2015)

Code Black Dizi (2015)

Code Black Dizi Fragmanı

CBS Kanalının yeni diziler listesinde yerini almış olan Code Black dizisi rakiplerinin karşısında yeteri kadar güçlü durmuyor, 2015-2016 sezonlarında ekranlara gelecek diziler arasında ciddi projeler varken yeterli olmayacağını düşünüyorum.

Code Black Dizi Konusu

Hastaların şaşırtıcı şekilde hastaneye akın etmeleri, doktor ve hemşireleri hepsini tedavi etmek konusunda zor durumda bırakacaktır. Yaşanan yoğunluk karşısında hastane kaynaklarının tükenmesi çalışanları zor durumda bırakacaktır. Yaşanan bir salgın insanları hasta etmeye başlar kalp krizleri ve ani tranvalar yaşayan insanların mucizevi tıbbı imkanları kısıtlı doktorlara ihtiyaçları vardır.

Dört yeni tıp öğrencisi Christa Lorenson, Malaya Pineda, Mario Savetti ve Angus Leighton ise inançlı bir şekilde insanlara yardım etme konusunda ısrarcıdır. Leanne ise sırdaşı yeteneklere sahip görülen üst düzey hemşiredir. Saniyeler ile yarışarak insanların ölümlerini engellemeye çalışan kahraman hemşire ve doktorları anlatan bir tıp dizisidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)