İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Cloak & Dagger Dizi Konusu | Eleştiri | Yabancı Dizi Önerileri

Cloak & Dagger Dizi Konusu | Eleştiri | Yabancı Dizi Önerileri

Cloak & Dagger Dizi Konusu | Eleştiri | Yabancı Dizi Önerileri

Marvel’in Cloak & Dagger adlı çizgi romanından uyarlanan dizi, iki gencin fantastik hikayesini konu edinecek. Dizi aksiyon, drama ve macera türünde olacak.

Cloak & Dagger Konusu

Tandy Bowen ve Tyrone Johnson birbirinden farklı ailelere sahip iki gençtir. İkisinin de dünyadan gizledikleri özel sırları vardır ve bu sırlar birbirleriyle tanıştıklarında açığa çıkacaktır.

Aubrey Joseph ve Olivia Holt’u kahramanlar olarak teyit ettikten sonra, ‘Cloak & Dagger’ dizisi, ilk fragmanlarını her zamankinden daha erken yayınlamaları bizi şaşırtıyor. Bu, Freeform kanalı şuan Marvel Televizyonu’nun bir prodüksiyonudur ve 2018’de piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Seri, ülkemizde bilinen kahramanların maceralarını Capa y Puñal olarak anlatacak ve diğerleri için Marvel serisine katılacaktır.

İçinde Olivia Holt, Tandy Bowen’ı, zarar vermek ya da iyileştirmek amacı ile ışığın gücünü kullanabilen bir kızı oynayacaktır ve Aubrey Joseph, Tyrone Johnson olacaktır. Karanlığın gücü, düşmanlarınızı tuzağa düşürmek ve kendinizi taşımak için karanlık boyutu kullanmanıza izin verir. Her ikisi de zor bir geçmişe sahipler, ama birlikte bir ilişki başlayacak ve güçlerini birleştirmeyi öğrenecekler. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Joe Pokaski, “Luka Cage” veya “Iron Fist” gibi şirketin diğer serilerinden sorumlu olan Jeph Loeb ve Jim Chory’nin yapım çalışmalarına eşlik etmesine rağmen, yönetici ve yapımcı olacak. Dizinin ilk bölümü Gina Prince – Bythewood tarafından yönetilecek ve kanal her biri için toplamda birer saatlik bir bölüm talep etti.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap