1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Cleverman Dizi Konusu

Cleverman Dizi Konusu

Cleverman Dizi Konusu

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Tanıtımı” ]

Cleverman Dizi Tanıtımı


Cleverman Türkçe anlamıyla akıllı adam 1 Haziran‘da SundanceTv ekranlarına geliyor. Yılın neredeyse ortasına gelirken efsaneler arasına girecek yeni bir dizi başladı. Cleverman konusu ile dikkat çekiyor ancak efsaneler listemizde yer alacak gibide değil ama bilim kurgu, fantastik türünde beklentilerimizin yüksek olduğu bir yapım. Yönetmeni, Wayne Blair ve Leah Purcell isimleri yer alırken sadece 6 bölümde kalacaklar devamında kimin yer alacağını söylemek zor gözüküyor. Senaristi, Jon Bell ve Jonathan Gavin isimleriyle öne çıkarken proje üzerinde çalışan birçok isim bulunuyor. Başrol oyuncuları, Tysan Towney, Hunter Page-Lochard, Rob Collins isimleriyle ön plana çıkıyor.
[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Konusu” ]

Cleverman Konusu


Yakın bir gelecekte yaşanan olay dizeleri anlatılan yapım Hairlypeople ve insanlar arasında geçen mücadeleyi anlatacaktır. Saçlı insanlar DNA yapılarındaki değişimden dolayı insan ırkından daha farklı özelliklere sahip olarak dünyaya gelmektedir. Ancak insanlar onlara hastalıklı, dışlananlar olarak bakmaktadır. Hiç bir zaman insanların yanında yerleri olmadığı düşünülen bu türe karşı savaş açılması ve ortadan kaldırılmaya çalışılması büyük bir mücadeleyi beraberinde getirecektir.
[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Fragmanı” ]

Cleverman Dizi Fragmanı[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Oyuncuları” ]

Cleverman Dizi Oyuncuları


[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ images=”6711,6712,6713,6714,6715,6716,6717,6718″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][/vc_column][/vc_row]

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. İlk bölüm güzel biraz daha görsele ağırlık verip geliştirirlerse olur bu iş olur

  2. şimdilik sadece konusunu okudum , ıngılızlerın HUmans dizisinin benzeri dolayısıyla ban a parlak gelmedı. tabu bu benım sahsı fıkrım.