İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Chunk and Bean Dizi Konusu

Chunk and Bean Dizi Konusu

Chunk and Bean Dizi KonusuChunk and Bean Dizi Tanıtımı

ABC komedi ekranlarında 2016-2017 sezonunda yer alacak yeni dizilerden bir tanesi Chunk and Bean oldu. Sıradan bir konusu olan yapım genellikle komedi sahneleriyle ön plana çıkmayı deneyecek yapımlardan biri olacak gibi gözüküyor. Dizinin yaratıcısı senaristleri Brian Donovan ve Ed Herro olurken daha önce “The Neighbors” isimli komedi yapımıyla 2012 yılında benzer bir senaryo ile karşımıza çıkmışlardı ancak büyük bir başarı elde edemeyince 2. sezonda dizi sona ermişti. Yönetmeni ise yine aynı dizide yer almış Chris Koch oldu. Benzer ancak modern bir versiyonu ile geri dönecekler gibi gözüküyor.


Chunk and Bean Konusu

Kapı komşusu tek çocuklu iki ailenin çocuklarının arkadaş olması için birbirleriyle kaynaştırma çabaları olumlu sonuçlanır. Chunck ve Bean arkadaş olurlar ancak bu ilişki oldukça şansız, iki farklı insanı bir araya getirecektir. Alışkınlıkları ve hoşlandığı şeylerin birbirinden farklı olduğu ve ailelerinde farklı kültürlere sahip olması birçok komik olayı beraberinde getirecektir.


Chunk and Bean tanıtım fragmanıChunk and Bean Dizi oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap