İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Chasing Life Dizi Konusu

Chasing Life Dizi Konusu

Chasing Life Dizi Konusu


Chasing Life Tanıtım


ABC Family ekranlarının 2014 yılında yayınladığı en başarılı drama dizisi Chasing Life konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış yapımlar arasında yer alıyor. Yaratıcıları olarak üç ismin yer aldığı yapım “Susanna Fogel, Joni Lefkowitz, Ricardo Álvarez Canales” Pazartesi akşamlarının en yüksek reyting alan dizileri arasındadır. Çekimleri Amerikada yapılan Chasing Life’ın ilk sezonunda 21 bölüme yer verilmiş ve her bölüm 60 dakikadan oluşmaktadır.

Chasing Life Dizi Konusu

April zeki, hevesli 20’li yaşlarda bir gazetecidir, ancak ailesinin kariyerine geliştirmesine sürekli engel olmasından oldukça şikayetçidir. Bunların başında ise dul annesi küçük kız kardeşi ve anneannesi gelmektedir. Hayatınızda ilginç bir karaktere sahip arkadaş istiyorsanız April ile tanışmanız gerekmektedir. Boston gazatesinin seksi yardımcı editörü Dominic menajeri olacaktır. Hayatında hemen hemen her şey mükemmel bir şekilde devam ederken onkolog olan amcasından kötü bir haber alarak kanser olduğunu öğrenir ama April güçlü bir kızdır ve asla pe etmek gibi bir niyeti olmayarak sonuna kadar mücadelesine devam edecektir.

Chasing Life Fragman

Chasing Life Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap