İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Catastrophe Dizi Konusu

Catastrophe Dizi Konusu

Catastrophe Dizi Konusu

İngilizlerin son zamanlarda dizilere verdikleri önemden bahsetmiştik dünya genelinde izlenme rekorları kıran diziler arasında yer alabilmek adına yapımlarına ağırlık ve önem veren İngilizlerin Channel 4’ün 2015 yılındaki yeni dizisi Catastrophe oldu, öne çıkan oyuncuları ise Sharon Horgan, Rob Delaney, Ashley Jensen ‘dır.

Komedi kategorisinde ilk bölümleri ile büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır…

Catastrophe Konusu

İrlandalı bir kadın ve Amerikalı bir adam birbirlerine aşık olurlar ancak aileleri arasında kan davası vardır. Çiftler arasındaki bu şehvet ilişkilerine gölge düşürecektir, yaşadıkları sürekli kargaşa haline gelen Rob ve Sharon ilişkilerinin devamı için arkadaş olarak yaşamayı’da öğrenmek zorundadırlar. eksantrik Bostonlu anne, ve giderek daha komplike hale gelen olaylar karşısında verdikleri mücadele en komik haliyle ekranlara yansımaktadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap