İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Brotherhood – Dizi 2015

Brotherhood – Dizi 2015

Brotherhood – Dizi 2015

Brotherhood Dizi Tanıtım

İngilizlerin ünlü komedi kanalı “Comedy Central UK” 2015 yaz ekranı için hazırlamış olduğu yapımı Brotherhood 2 haziran tarihinde izleyicileriyle buluşuyor. “School” isimli ilk bölümü ile gösterime girecek olan yapımın şuana kadar 2 bölümü yayına hazır gelecek reyting oranına göre devam edilip edilmemesine karar verilecektir.

Brotherhood Dizi Konusu

Annelerinin gitmesinin ardından üç erkek kardeş tek başlarına kalırlar, Dan ve Toby yirmili yaşlarda kendi başlarının çaresine bakabilecek gençler olsada en küçük kardeşleri Jamie henüz bir çocuktur. İki kardeş küçük jamie ebevyn olma kararı verirler büyürken kardeşlerine doğruyu ve hayatı öğretmeleri gerekmektedir ancak dany şakacı, alaycı , biraz gergin ve endişeli biridir, Toby ise kızlarla takılmayı seven sürekli sevgili edinen çapkın bir gençtir. Jamie ne kadar yardımcı olacakları tam bir soru işaretidir.

Brotherhood Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap