1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Bosch Dizi Konusu

Bosch Dizi Konusu

Bosch Dizi Konusu

Ülkemizde henüz aktif rol oynamayan ancak Amerika’da oldukça popüler bir hale gelen internet kanallarından bir tanesi olan “Amazon Prime Instant Video”‘un özel olarak yaptırdığı 2014 dizisi Bosch’un yönetmenliğini Michael Connelly ve Eric Overmyer üstleniyor, ön plana çıkan oyuncuları ise Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino olmuştur.

Bosch Konusu

Hazırladığı dizisinin başrolünü canlandıran Harry Bosch “Titus Welliver”‘ın oynadığı dizi ciddi uğraşlar sonucu hazırlanmıştır. İlk bölümleri plot bölümler olsa da izleyiciler tarafından oldukça beğeni toplamış ve yüksek puanlar elde etmiştir. Bosch dizisinde ise kurallara sadık ve prosedürleri uygulamayı alışkanlık haline getirmiş bir polis memuru olan Bosch yaşamı anlatılmaktadır.dizi Los Angeles‘ta geçiyor, çok karanlık ve yağmurlu olan bir gecede elinde silah gördüğü bir kişiyi kovalayan ve silahın ünlü oyuncuya doğrulmasıyla takip ettiği kişiyi öldürmesi hayatında birçok farklılık yaratacaktır. Cinayet zanlısı olduğu bu davayı aydınlatmak için ne kadar çalışsa da mahkeme karşısındaki tek zanlı odur…

başarılı bir dram ve gizem dizisi rtaya çıkartılmış izlenilesi diziler onayını almıştır!

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap