İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Blood Drive Dizi Konusu

Blood Drive Dizi Konusu

Blood Drive Dizi Konusu

SyFy 2017 yaz sezonuna muhteşem bir yapımla başlıyor. Uzun süredir arabalar üzerine bir dizi çıkartmasını bekliyorduk ancak nasıl bir yapım olacağı hakkında detaylı bilgi paylaşılmamıştı. Ancak yeni dizisinin detaylarının açıklanmasıyla kült korku tarzından bilim kurgu aksiyon dizisi olacağı netleşti bu kategorileri bir araya getirerek bir yapım hazırlamak oldukça zor, en fazla dikkatimizi çeken ise Blood drive konusu oldu. İşlenen fantastik tarzda senaryo eğer başarılı şekilde kameralara yansırsa yılın en ilginç dizilerinden birini izlemiş olacağız.

Yapımın yönetmen koltuğunda Blade ve Angel filmleriyle tanınan David Straiton bulunurken dizinin yaratıcısı, senaristi, Weeds (2005), Wristcutters: A Love Story (2006) ve 9 Lives of Mara (2007) filmleriyle tanınan James Roland bulunuyor. Dizinin başrol oyuncuları, Christina Ochoa (Animal Kingdom ve Modern Family başta olmak üzere birçok dizi ve filmde rol aldı), Alan Ritchson ve Marama Corlett başta olmak üzere birçok ana karakter rol alacaktır.

Blood Drive Konusu

Yakın bir gelecekte yaşanan problemlerle yaratıklar, vampirler ve birçok yaratık ortaya çıkmıştır. Dünyanın dört bir tarafından toplanan ilginç özelliklere sahip insan ve yaratıklar ölüm yarışına katılmak için hazırlık yapmaktadır. Bunlardan bir taneside sıradan bir insan olan polis memuru Arthur Bailey (Alan Ritchson)’dır. Daha önce varlığından bile habersiz olmadığı çok sayıda yaratıkla karşılaşarak yarış öncesi hayatta kalmaya çalışacaktır. Ölüm yarışının favorisi ise Grace (Christina Ochoa)’dir. Kan ve etle beslenen arabası karşısında durabilecek çok az araçtır vardır.

Blood Drive Dizi Yorumu

Yaz sezonun başlamasıyla popüler birçok yapım tatil yaptı. Onların yerine yeni dizilere fırsat verilecek Blood drive ise Syfy’ın bu yılki en iddialı yapımlarından biri, ilk izlenimimize göre fantastik dizi severleri tatmin edebilecek seviyede, görüntü ve karakter kaliteleri standartların üzerinde özellikle SyFy’ın Netflix ile ortalık kurması kalitelerini büyük ölçüde arttırdı. Şimdilik izlemeye değer diziler arasında olacak diyebiliriz ancak detaylı yorumu ilk 5 bölümü izledikten sonra yapacağız.

Blood Drive Dizi Fragmanı

Arama Terimleri: Blood konu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap