1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Blindspot Dizi (2015)

Blindspot Dizi (2015)

Blindspot Dizi (2015)

Fragmanını izledikten sonra ve hakkındaki bilgileri okuduktan sonra beni en çok heyecanlandıran 2015 yapımı dizi olduğunu itiraf etmeliyim. 2015 yaz dönemi dizileri arasında NBC ‘nin en dikkat çekicisi olacağından şüphemiz yok ve isminden uzun süre söz ettirecek gibi duruyor.

Blindspot Konusu

Genç güzel bir kadın bir anda kendisini bir çantanın içerisinde New York, Times Square meydanında bulur. Çevredeki bir polisin çantayı fark etmesi bomba olduğu şüphelerini uyandırırken gerçek ortaya çıkarak içerisinden geçmişe dair hiç bir şey hatırlamayan ve tüm vücudunda gizemli dövmeler olan güzel bir kadın çıkar. FBI tüm araştırma ve testleri yapmış olsada gizemli kadının kim olduğu veya nereden geldiği bulunamaz ancak dövmelerinden bir tanesinde FBI ajanı Kurt Weller’ın ismi yer almaktadır ve bazı dövmeler yaşanacak olaylar hakkında gelecekten bilgiler vermektedir. Güzel oyuncu Jane ve ajan Kurt beklemedikleri gizemli olaylarla karşılaşarak çözmeye uğraşacaklardır.

Blindspot Dizi Oyuncuları

Heyecanla beklenen dizi oyuncularının gerçek isimleri ve hayatları ;

Jaimie Alexander – Jane Doe

jaimie alexander

Dizinin en dikkat çekici ve güzel oyuncusu başrol’ü üstlenmektedir. 12 mart 1984 Kuzey Carolina doğumlu yıldız, 2003 yılında kariyerinde tırmanmaya başlayan güzel oyuncu The Other Side (2006), Squirrel Trap (2004) , Kyle XY (2006) , Thor (2011) ve Thor: Karanlik Dünya film , dizilerinde aldığı roller ile büyük çıkış yakalamıştır.

Blindspot izle

Ashley Johnson – Patterson Leung

Sullivan Stapleton – Kurt Weller

Johnny Whitworth – Ruggedly Handsome Man

Rob Brown – Ramirez

Bree Williamson – Abby

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (3)

Yapılan Yorumlar (3)

  1. Dizide bütün bölümleri izleyemedim henüz mantık hataları belki ileride açıklanıyordur ama konuların dövmelerle aynı zamana denk geliyor olması bir çelişki oluşturuyor şimdilik.

  2. Fragmanlarda Jane Doe çok daha sempatik ve güzel yansıtılmıştı. Diziyi izlerken beklentilerim o güzellik bir anda sıska vücutlu yüzü yaşlanmaya başlamış kadınla yıkıldı Kurt Weller’ında dişleri otoritesini bozuyor bilmiyorum çok çeliştim ben bu dizi hakkında 🙂

  3. çok etkileyici bir dizi olacak gibi duruyor abla desen harika zaten favorilerim arasına ekliyorum konusu muhteşem gibi duruyor. Biraz önce başlasada izlesek yahu 😀