İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Black Jesus Dizi Konusu

Black Jesus Dizi Konusu

Black Jesus Dizi Konusu

Amerikan komedi dizileri arasında yer alan 2015 yapımı Black Jesus oldukça farklı ve komik bir olaya değiniyor, Adult Swim ekranlarında yerini alan dizide sansür sahnelerinin bol olduğu ve küfrün fazla olduğu yapımlardan biri olmasıyla tanıyor. Yönetmenliğini ve senaryosunu Mike Clattenburg ve Aaron McGruder üstlendiği başrollerini ise Gerald ‘Slink’ Johnson, Charlie Murphy, John Witherspoon gibi ünlü isimlerin paylaştığı güzel bir dizidir.

Black Jesus Konusu

Dini açıdan büyük bir anlam ifade eden Jesus yani İsa’nın gök yüzünden inerek tekrar insanlığa doğru yolu göstereceği inanışlar arasında yer almaktadır ancak jesus’ın nasıl bir insan olacağını düşündünüz mü ? peki ya siyahi ise ? kendini jesus olarak ilan etmiş bir siyahinin hayatını anlatan dizide isa beklenildiği kadar kibar bir insan olmayacaktır insanlara küfür edebilen dalga geçebilen ancak çevresinde saygı duyulan biridir.

Dizinin birkaç bölümünü inceledim ve oldukça başarılı bir yapım komedi alanında bir dizi arıyor iseniz kesinlikle tavsiye ettiğimiz diziler arasında…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap