Billy & Billie Dizi Konusu Billy & Billie Dizi Konusu
Amerikan drama türünde yapılmış bir komedi dizisidir.Başrollerini Adam Brody ve güzel oyuncu Lisa Joyce’ın üstlendiği 2015 yılında AUDIENCE NETWORK kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Romantik ikilinin... Billy & Billie Dizi Konusu

Amerikan drama türünde yapılmış bir komedi dizisidir.Başrollerini Adam Brody ve güzel oyuncu Lisa Joyce’ın üstlendiği 2015 yılında AUDIENCE NETWORK kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Romantik ikilinin öyküsünün anlatan ilk sezon 7 bölümden oluşmaktadır.

Billy & Billie Konusu

İki yetişkinin gencin birbirlerine aşık olmalarıyla başlayan hikayede, zorlu bir evre olan arkadaş ve ailelerin tepkilerini çekmişlerdir özellikle ailelerin bu ilişkiye karşı gelmeleri çiftlerimizi zor durumda bırakacaktır çünkü billy ve billie kardeştirler aslında billy küçükken evlatlık alınmış erkek çocuklarıdır, Billie ise üveykız kardeşidir. İkili birbirlerini sevdiklerini ve bu sevginin aşk olduğunu anladıklarında işler çığırından çıkacaktır özellikle aile iki çocuğunun birbirleriyle ilişki yaşamasına olumlu bakmamaktadır oldukça karışık , dramı komik bir hikayeye sahiptir.

  • shknfat

    21 Temmuz 2015 #1 Author

    Fena değil zamanı olanların göz atabileceği bir dizi ancak üst üste izlendiğinde insan sıkılabiliyor 🙂

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.