1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Billions Dizi Konusu

Billions Dizi Konusu

Billions Dizi Konusu


Billions Dizi tanıtımı


ShowTime’dan yeni bir drama dizisi 2016 yılında yayın hayatına başlayan yapım konusu ile dikkat çekmesinin yanında dizide rol alan başrol oyuncularıyla ön plana çıkıyor. Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff gibi önemli isimlerin yer aldığı yapım film kalitesini aratmayacaktır. Yönetmeni ise yine oyuncular kadar tanınmış Amerikalilar (1992), Saplanti (1996) ve Kusursuz yabanci (2007) yapımlarıyla dikkat çeken aynı zamanda aktörlük ve yazarlık yapan James Foley yer alırken senaristi, Ocean’s 13 (2007), Tutku (1998) ve Jüri (2003) yapımlarıyla tanınan Brian Koppelman ve diğer yapımlardada ona eşlik eden David Levien’un kaleminden çıktı. İlk sezonunda 60 dakikadan oluşan 12 bölüm yer almaktadır.

Billions Konusu


Milyarderlerin ve zenginlerin hayatlarından bir drama, Amerikanın en iyi avukatlarından biri olan Chuck Rhoades nüfuz sahibi kariyerinin zirvesinde parlak bir geçmiş ve geleceği olan işini severek yapan bir kişidir. Ünlü milyarder Bobby Axelrod’ı yakınlaşarak onun özel işlerini yapmaya başlaması yeni bir dünyaya açılan kapı olmuştur. Politik, finansal işlerin içinde olan ünlü iş adamının yolsuzluk davaları birbiri ardına gelirken yaptığı kirli işler Chuck için karmaşık bir hayatın başlangıcı olacaktır.


Billions Dizi Fragmanı
Billions Dizi Oyuncuları


Arama Terimleri: bilions oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap