İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Big Time in Hollywood

Big Time in Hollywood

Big Time in Hollywood

Yılın en başarılı komedi dizilerinden bir tanesi olan Big Time in Hollywood’un yönetmelik koltuğunda Alex Anfanger ve Dan Schimpf iki isim bulunuyor ayrıca senaristliğinide yine aynı isimlerin üstlendiği dizinin öne çıkan oyuncuları Alex Anfanger, Lenny Jacobson, Jon Bass yer alıyor.

Big Time in Hollywood dizi konusu

İki kardeşin hayatını anlatan dizi macera sever ve film çekme konusunda kararlı olan Jack ve Ben başına gelenleri anlatıyor, büyük uğraşlar sonunda satın alabildikleri kamera ile ailelerinin evinde film çekmeye başlarlar ancak popüler bir film ortaya çıkarmayı başaramazlar. Bu konuda ısrarcı olan kardeşler işi daha fazla büyütmeleri gerektiğini düşünürler, filmlerinden bir ünlü yıldızı oynatmaları gerekmektedir ancak maddi imkanları buna yeterli değildir. Kardeşlerin Hollywood macerası başlar orada birçok ünlü ile tanışarak filmlerinde oynabileceklerini düşünselerde işleri o kadar kolay olmayacaktır.

big time in hollywood

Big Time in Hollywood Dizi Eleştirisi

Amerika’da büyük bir reyting yakalayan dizi oldukça başarılı bir komedi dizisi haline gelmiştir. 2015 yılının en komik dizileri arasında yer almayı başaran ve puanlamalarda ilk sıralara yerleşen dizi henüz ülkemizde ekranlara gelmemiştir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap