Big Little Lies Dizi Konusu ve Oyuncuları Big Little Lies Dizi Konusu ve Oyuncuları
Big Little Lies Dizi Tanıtımı Big Little Lies dizi konusu suç, dram ve komedi alanında başarılı bir giriş yaparak izleyici karşısına çıktı. Konu itibariyle... Big Little Lies Dizi Konusu ve Oyuncuları

Big Little Lies Dizi Tanıtımı


Big Little Lies dizi konusu suç, dram ve komedi alanında başarılı bir giriş yaparak izleyici karşısına çıktı. Konu itibariyle tatlı küçük yalanların daha olgun insanlar tarafından oynanarak büyük küçük yalanlar haline gelmiş gibi gözüküyor. Dizi yönetmeni Jean-Marc Vallée, senaristi David E. Kelley (ekrana uyarlayan kişi), dizi Liane Moriarty’nın Big Little Lies romanından uyarlanmıştır. Başrol oyuncuları Alexander Skarsgard, James Tupper, Laura Dern isimleri yer almıştır.

Big Little Lies Dizi Konusu


En çok satan romanlardan uyarlanarak hazırlanmış olan yapım cinayet noktasına gelmiş üç annenin karanlık komedi hikayesini anlatmaktadır. Hayatları ve çocukları için her türlü riski göze alarak karanlığında altında mükemmel bir yaşam sürmeyi planlamaktadır. Küçük yalanlarla başlayan savaşları gün geçtikte içinden çıkması imkansız bir karmaşaya neden olacaktır.

Big Little Lies Dizi FragmanıBig Little Lies Dizi Oyuncuları


Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.