İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Between Dizi Konusu

Between Dizi Konusu

Between Dizi Konusu

Netflix yaz ekranlarında ekranları getirmeyi planladığı dizilerinden bir tanesi olan Between’i ekranlara getirmeye hazırlanıyor 21 Mayıs Perşembe günü başlayacak olan ve ilk sezonu 6 bölümden oluşan dizinin öne çıkan oyuncuları Jim Watson, Ryan Allen, Jennette McCurdy ‘dır.

Between Konusu

21 yaş ve altındaki gençler hariç herkesin ölümene veya ölüme yaklaştıran gizemli bir virüsün ortaya çıktığı bir kasabada yasanan kaos’u ve virüsten etkilenmeyerek hayatta kalmayı başaranların tedavisi, kurtuluşları için yapılan virüsle mücadelerini anlatacak, bölge hükümetinin çözüm bulamadığı için desteğini çekip karantina altına aldığı kasaba sakinleri kendilerini korumak için çeşitli yollar denemek zorunda kalacaktır.

Netflix genellikle sipariş verdiği dizileri toplu olarak yayınlaması ile bilirken bu kez farklı bir yöntem uygulayarak diziyi haftada bir bölüm olarak yayınlayacak.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap