Beowulf: Return to the Shieldlands Dizi 2015 Beowulf: Return to the Shieldlands Dizi 2015
4.5
Beowulf: Return to the Shieldlands Dizi Tanıtımı Beowulf: Return to the Shieldlands konusu ile dikkat çeken yapımların başında geliyor. Tarihi öyküsü ve daha önce... Beowulf: Return to the Shieldlands Dizi 2015

Beowulf: Return to the Shieldlands Dizi Tanıtımı


Beowulf: Return to the Shieldlands konusu ile dikkat çeken yapımların başında geliyor. Tarihi öyküsü ve daha önce birçok film ve romana uyarlanmasının ardından ITV ekranlarında Mini Dizi olarak karşımıza çıkıyor. Tek bir sezondan oluşacak yapımda 13 bölüm yer alırken 2. sezonu olmayacaktır. Yönetmeni, James Dormer, Senaristi, James Dormer olurken başrol oyuncuları, Gísli Örn Garðarsson, Kieran Bew, Lolita Chakrabarti isimlerinden oluşuyor. Bewolf karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Kieran Bew daha önce rol aldığı Yesil Sokak Holiganlari (2005), Alien Predator’e karsi (2004) ve Hans Christian Andersen: My Life as a Fairy Tale (2003) yapımlarıyla tanınıyor.


Beowulf: Return to the Shieldlands Konusu


Aşk, cesaret, hırs, ihanet, intikam, sadakat, güç, ihtiras, insanın vahşi yüzü tüm duyguların yaşadığında bir dizi, iyi ve kötü kavramına bakış açınızı değiştirecek bir dizi, siyasi baskılar, savaşlar, isyanlar ve kaldıkları zor durumlar ne kadar iyilik kavramını benimsemiş olsalar da kötü şeyler yapmalarına teşvik edecektir.


Beowulf: Return to the Shieldlands Fragmanı


Beowulf: Return to the Shieldlands Oyuncuları

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.