1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Being Human Dizi Konusu

Being Human Dizi Konusu

Being Human Dizi Konusu

Being Human dizi konusu ile vampir dizileri arasında yerini almayı başardı. Tabi dizide sadece vampiler yok kurt adam ve bir hayalet’de başrol olarak yerini alıyor. Bilim kurgu ve fantastik diziler arasında yerini almış olan Being human oldukça sevilen bir dizidir. yönetmenliğini Jeremy Carver ve Anna Fricke üstlendiği Being Human (2011-2014) yılında ekranlarda yerini aldı.

Being Human Dizi Konusu

Aiden ve Josh hastanede çalışan iki ev arkadaşıdır, Aiden vampirdir ancak kendini kontrol etmeyi öğrenmiş sadece hastaneden aldığı kan ile beslenmektedir. Josh ise bir kurt adamdır ve dolunay günlerinde kendini kontrol edememesi başına büyük sorunlar açmaktadır. İki sıradışı canlı olan arkadaşlar yeni bir eve taşınma kararı alırlar ancak gittikleri yerde onları bekleyen bir süpriz vardır , kiraladıkları evde onlardan önce yaşayan bir kız nişanlısı tarafından öldürülüştür ve ruhu evde mahsur kalmıştır, Doğaüstü canlılar olan vampir ve kurt adam arkadaşlar onlar gibi sıra dışı varlıkları görme yeteneğine sahiplerdir ve taşındıkları evde yeni bir arkadaş daha edinmek zorunda kalırlar. Being Human “insan olmak” isimli dizi yolları kesişen bu 3 sıra dışı insanın maceralarını anlatmaktadır.

Being Human Dizi Yorumu

Fantastik dizi severler için kaçırılmaması gereken diziler arasındadır. Konusu ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Özellikle vampir ve kurt adam gibi sıradşı karakterlerin yer aldığı dizileri takip edenler için idealdir ve dizi yapımcıları tadında bölümler yaparak zamanında güzel bir final ile bitirmeyi’de bilmişlerdir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)