1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Beauty and The Beast – Dizi 2012

Beauty and The Beast – Dizi 2012

Beauty and The Beast – Dizi 2012

Beauty and The Beast Dizi Tanıtımı

The CW kanalının en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Beauty and The Beast 3. sezon hazırlıklarını tamamladı, 2012 yılında gösterime başlayan dizi uzun bir aranın ardından 21 haziran’da tekrar başlayacak bir romandan esilenerek hazırlanan dizinin yönetmenliğini üç isim paylaşıyor ; “Sherri Cooper-Landsman, Ron Koslow, Jennifer Levin” başarılı bir yapım çıkartmak amacıyla üzerinde çok fazla çalışılan dram ve trajedi konulu dizi isminden söz ettirip başarı elde etmiştir.

Beauty and The Beast Dizi Konusu

Catherine Chandler , cinayet masasının en akıllı dedektiflerindendir. Küçük yaşlardayken annesi iki silahlı adam tarafından öldürülmüş , kendiside silahların hedefi olmuşken gizemli bir adam tarafından kurtarılır. Zaman ilerledikçe Catherine cinayetlere daha fazla ilgi göstermeye başlar 2002 yılında öldürülen Vincent soruşturması ile yakından ilgilenmeye başlar.
Vincent’in aslında ölmediğini keşfeden Catherine küçükken onu kurtaran adamında Vincent olduğunu anlar, bu gizem olayı daha fazla araştırması için merakını artırır ancak araştırdığı şey bir insan değildir 10 yıldır gizemini ve sırlarını saklayan kendini kontrol etmeyi hala çözememiş bir tür canlıdır.

Beauty and The Beast Dizi Fragmanı

Beauty and The Beast Dizi Oyuncuları

Kristin Kreuk – Catherine Chandler

Jay Ryan – Vincent Keller

Nina Lisandrello – Tess Vargas

Austin Basis – J.T. Forbes

Sendhil Ramamurthy – Gabe Lowen

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)