İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Baskets Dizi 2016

Baskets Dizi 2016

Baskets Dizi 2016


Baskets Dizi tanıtımı


FX ekranlarında yeni bir komedi dizisi, konusu yerine başrol oyuncusu ile ön plana çıkan dizide Felekten bir gece(Hangover) serisinden yakından tanıdığımız “Zach Galifianakis” yer alıyor. Kariyerinde birçok filmde rol almış veya çekimlerini yönetmiş ünlü yıldız rol aldığı dizinin senaryosunu Louis C.K. ile birlikte hazırlamıştır. Alanında iddialı bir giriş yapan yapımın 1. sezonunda 11 bölüm yer alırken tüm bölümlerde rol alan tek oyuncudur. Yönetmenlik koltuğunda ise Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007), Portlandia (2011) ve Saturday Night Live (1975) filmleriyle kariyer yapmış genç isim Jonathan Krisel yer almaktadır.


Baskets Konusu

Paris’in prestij sahibi bir okulunda palyaçoluk eğitimi alan Chip Baskets başarısız bir yıl geçirerek eğitimini tamamlamayı başaramaz ancak hayallerinde iyi bir palyaço olmak vardır. Eğitimi ne kadar başarısız olsa da hayallerinin peşinden gitmek konusunda kararlıdır. Kendini geliştireceği ve iş imkanı sunan bir şirketle anlaşarak California yolculuğuna çıkması hayatında önemli değişimlere neden olacaktır. Başarısız bir palyaço’nun dramatik komedi hikayesi anlatılmaktadır.


Baskets Dizi Fragmanı
Baskets Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Konusu ilginç…