1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Banana Dizi Konusu

Banana Dizi Konusu

Banana Dizi Konusu

Dizi sektöründe ilerleyen Amerika’ya bizde bu sektörde varız mesajı yollayan İngilizler son zamanlarda birçok dizi ile ekranlara gelmeye devam ediyorlar E4 kanalının son dizisi ise 2015 yapımı Banana oldu, kısa bir şow niteliğinde yayınlanan dizinin yönetmeliğini drama konusunda başarılı bir isim olan Russell T. Davies üstleniyor.

Banana Konusu

Genç bir lezbiyen olan Scotty karşılıksız bir ilişki yaşamaktadır, 19 yaşında olan Dean gizemli ve sırlarla dolu br aile sahipken cinsel konularla genç kızımızı bilgilendirme işini “Geordie Man” yapmaktadır. Sian ise bir seçim yapmak zorundadır sevgilisi Violet ve onun aşırı koruyucu annsie Vanessa arasında kalan ve iki seçeneği bulunan zor durumdaki genç kızın vereceği karar ? ve Helen, ailesi tarafından istemediği bir ilgi ile sarılmıştır bundan kurtulmak ve özgür bir genç olmak istiyordur.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)