İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Angie Tribeca Dizi Konusu

Angie Tribeca Dizi Konusu

Angie Tribeca Dizi Konusu


Angie Tribeca Dizi tanıtımı


Amerikanın köklü ancak son zamanlarda zor günler yaşayan kanalı TBS’den 2016 yılında yeni bir dizi geliyor. Pazartesi akşamlarının polisiye komedi yapımı olmayı hedefleyen yapımın yönetmeni, Nicolas Cage (Valley Girl (1983)), Val Kilmer (Real Genius (1985)) ve James Gandolfini (¬Angie (1994) yapımlarıyla zamanında kariyer yapmış Martha Coolidge bulunurken senaristi, Angie Tribeca (2016), Don’t Trust the B—- in Apartment 23 (2012) ve Santorum! (2012) yapımlarına imza atmış Marisa Pinson ve Ilk ve Son Askim (2012), 40 yillik bekar (2005), Nedimeler (2011) yapımlarının yazarı Nancy Carell oldu. Dizinin başrol oyuncuları, Rashida Jones, Jere Burns, Deon Cole olarak öne çıkarken 30 dakikadan oluşan 10 bölümlük ilk sezonu ile izleyici karşısına çıkacaktır. İkinci sezonu yapım başlamadan onayı aldı ve çekimleri devam ediyor. İkinci sezon başlama tarihi 25 Haziran olarak açıklandı.

Angie Tribeca Dizi Konusu


Yalnız kurt olarak tanınan dedektif Angie Tribeca şehirde yaşanan gizemli intiharları araştırmaya atanınca eski hayatı özleceği bir geçmiş haline gelir. İşinde elde ettiği başarılarla önemli bir konuma gelmişken bu olaylar onu çözemeyeceği gizemlerin içine itecektir. İntihar olarak kayıtlara geçen birçok kişi aslında öldürüldüğünü ortaya çıkartınca LTBA departmanı ile yakın ilişkiler kurması gerekir. Ayrıca dosya ortakları ise işleri kolaylaştırmaktan çok daha karmaşık bir hale getirmesi Angie’nin işlerini içinden çıkılmaz bir hale getirir.

Angie Tribeca Dizi Fragmanı
Angie Tribeca Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap