İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. CBS dizileri
  3. Angel From Hell Dizi 2015

Angel From Hell Dizi 2015

Angel From Hell Dizi 2015


Angel From Hell Tanıtım


CBS yeni sezon dizileri arasında yerini alacak olan komedi dizisi Angel From Hell ilk tanıtımı ile ilginç bir dizi olacağını kanıtladı, “cehennemden bir melek” ismini taşıyan dizinin senaryosunu ünlü isim Tad Quill hazırlarken yönetmenliğini 2 broke girls, Rescue Me, 30 Rock dizilerinden tanıdığımız Don Scardino üstleniyor. Oyuncuları ise “Amy – Jane Lynch, Allison – Maggie Lawson, Marv – Kevin Pollak, Brad – Kyle Bornheimer ” gibi yılzdızlar yer alıyor. Dizide eksi herhangi bir olumsuzluk görülmezken yılın en eğlenceli komedi yapımlarından bir tanesi olacaktır.


Angel From Hell Konusu


Amy renkli karakterli hayata pozitif ve muhteşem bir hayatı var gibi gözüken bir cilt doktorudur. Annesini kısa bir süre önce kaybetmesi ile ortaya koruyucu meleği çıkar ve hayatının aslında gözüktüğü gibi olmadığını gösterir aslında Amy gerçekleri fark etmeden hayatını yaşarken onu korumakla görevli olan melek hayatını alt üst ederek gerçekleri ortaya çıkartacaktır.

Bunun gerçek olduğuna inandırmak zor olsa da Amy gerçeği fark ettiğinde Koruyucu meleğin söylediklerini dinlemeye başlar ve bir arkadaşlık ilişkisi kurarlar şuan ki amaçları Amy’nin doğruluklar üzerine düzgün bir hayatı olmasını sağlamaktır.

Angel From Hell Fragmanı
Angel From Hell OyuncularıAngel From Hell izle

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap