İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Allegiance (2015) Dizi Konusu

Allegiance (2015) Dizi Konusu

Allegiance (2015) Dizi Konusu

Dram ve trajedi konusunda yılın başarılı dizileri arasında yer almıştır.Allegiance dizinin öne çıkan oyuncuları Hope Davis, Scott Cohen, Margarita Levieva’dır.

Allegiance Konusu

O’Connor ailesinin oğulları Alex; hava kuvvetleri çalışan bir subay, ülkesini seven bir gençtir. Zamanla bilmediği bir gerçeği öğrenecektir: savaş kahramanları sandığı ebeveynleri eskiden Rus ajanlarıdır ve şimdi oğullarını casus olarak yetiştirmek niyetindedirler. Ancak Alex vatansever bir genç olarak büyüğü için buna karşı gelmektedir, ailesi yıllar boyunca görev aldığı casuslukta oğulları içinde planlar kurmuştur ve ellerinde Alex’i zor duruma düşürebilecek birçok belge vardır. Alex ailesine karşı mı gelerek bir vatansever mi? yoksa ailesinin yanında ülkesine ihanet eden bir casus mu olacak…

Allegiance Eleştirisi

Boş vakitiniz fazla ve izleyecek birşeyler arıyorsanız değerlendirebileceğiniz bir yapımdır. Aksiyon ve hareketliliğinde oldukça fazla olduğu güzel bir dizidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap