İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Agent X Dizi Konusu

Agent X Dizi Konusu

Agent X Dizi Konusu


Agent X Dizi Tanıtımı


TNT Drama ekranlarında 2015 yılının sonlarında başlayan yapımın büyük bir ilgi çekmesi beklenirken, ünlü james bond yapımının sinemalarda vizyona girmesiyle dizide başlangıç yapıyor. Marvel’dan tanıdığımız Agent X, direk olarak James bond ile örtüştürülemesede büyük benzerlikler taşıyor. Dizinin senaristi, Geçmisi olmayan adam (2002), Role Models (2008) ve A Texas Funeral (1999) filmlerinin yaratıcısı W. Blake Herron yer alırken ilk sezon yönetmeni, Peter O’Fallon olmuştur. Agent x pazar akşamları yayınlananak aksiyon, drama yapımları arasına girmiştir. Başrol oyuncusu başkan yardımcısı rolüyle Sharon tone yer almaktadır.

Agent X Dizi Konusu


Agent X, Amerikanın ilk kadın başkan yardımcısının merkezinde yaşananlara tanıdık eden ve gizli görevleri üstlenen kişi olacaktır. Başkan yardımcısının eşinin trajik bir şekilde hayatını kaybetmesiyle yaşamını adaya bilecek tek şey işi kalmıştır. Kısa süre içerisinde başkan olmayı başarır ancak önemli bir senatörün öldürülmesiyle bu göreve gelmesi büyük bir dikkat çekerken olayların perde arkası aralanmaya başlayacaktır. Bu süreçte gizli bir şekilde ameliyat olarak görüntüsünü değiştiren agent X gizli görevlerin başında yer alacak.

Agent X Dizi Fragmanı
Agent X Dizi Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. 2. sezon onay almadı mı ? iptal mi dizi?

  2. Yine Amerika hep amerika kahraman amerika, mason simlerini doldurmuşlar sırf dikkat çekip insanlar arası bilinirliliği artırarak dizinin reklamını yapalım diye ama o kadarda abartılmaz ki oyun haline getirdiniz resmen, her şeyi biliriz gizli servislerimiz mükemmel çalışır vs kesinlikle kendilerini üstün göstermeye çalıştıkları bir yapım olmuş sahneler fena değildi