İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. A.P.B Dizi Konusu ve Oyuncuları

A.P.B Dizi Konusu ve Oyuncuları

A.P.B Dizi Konusu ve Oyuncuları

APB dizi konusu tam FOX’dan bekleneceği gibi sıradan bir hikayeye olağanüstülük katılarak hazırlanmış. Geçtiğimiz yılın en iyi dizilerinden biri olan Lucifer’ın yayınlandığı kanal yeni sezonda beklentileri karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz. Suç, drama temalı yapım dedektiflik dizilerinden ayrılan bazı özellikleriyle geliyor. Başrol oyuncu kadrosunda daha önce weeds, angels in america, adelet birliği: savaş, flannel pajamas filmlerinde rol alan Justin Kirk, teksas katliamı, dünya istilası, zerophilia, phantom of the megaplex yapımlarında rol almış Taylor Handley ve tehlikeli takip, ölüm yarışı, sefless, bitik şehir filmlerinden tanıdığımız Natalie Martinez rol alıyor.

Oyuncu kadrosu tanıdık yüzlerden oluşan yapım başarı elde edecek gibi gözükürken, çekim ve efekt kalitesinin de ilk sezona göre bütçe ayrılarak çekildiğini söyleyebiliriz. Dizinin 1. sezonunda toplam 12 bölüm yer alacaktır.

A.P.B Konusu

En yakın arkadaşının öldürülmesine tanık olan teknoloji dahisi milyarder Gideon Reeves bu konuda bir şeyler yapmak için kendi parasından milyonlarca dolar harcayarak suçla mücadele edecek teknolojiler üretmeye başlar. Şehrin en azılı suçlularının barındığı 13. bölgeyi devir alarak güvenliği sağlamak ister. Özel bir polis teşkilatını yönetmeye başlayarak daha hızlı, daha iyi ve daha akıllıca davranmayı öğretir.

Dizide yaşanan olaylar gerçek hikayelere dayanarak hazırlanmıştır. Polisler arasında yozlaşma, rüşvet, örtbas ve yolsuzluklar konu alınmıştır.

A.P.B Dizi Fragmanı

A.P.B Dizi Oyuncuları

Arama Terimleri: apb dizi konusu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap