İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. CBS dizileri
  3. 2 Broke Girls Dizi Konusu

2 Broke Girls Dizi Konusu

2 Broke Girls Dizi Konusu

CBS ekranlarının vazgeçilmez dizisi 2 broke girls 2011 yılında ilk sezonu ile gösterime başlamıştı, yönetmenlik koltuğunu ise iki farklı isim Whitney Cummings ve Michael Patrick King paylaşmaktadır. Ülkemizde ise diziyi CNBC-E yayınlamaktadır. Şu ana kadar izleyicilerden olumlu tepkiler almıştır.

2 Broke Girls Konusu

2 Broke Girls, sit-com tarzında bir komedi dizisidir, Max (Kat Dennings) ve Caroline (Beth Behrs) maddi durumu iyi olmayan iki arkadaştır ve New York, Brooklyn’de Williamsburg bölgesinde bir restoranda garson olarak çalışmaktadırlar, yirmili yaşlarının ortasında yoksul bir aileden gelen Max Black (Kat Dennings) ile zengin bir aileden gelen ama şimdilerde babası, Martin Channing’in, Bernard Madoff-esque Ponzi dolandırıcılık davası yüzünden beş parasız kalan Caroline Channing’in (Beth Behrs) Brooklyn’de bir restoranda çalışmasını konu edinmektedir.

İki genç kızında hayatta kalabilmek adını çalışmak zorunda kaldıkları restoranda ve hayatlarında yaşadıkları anlatılırken bunlar en komik halleri ile izleyicilere yansımaktadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap