1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Z Nation 4. Sezon Onayı Aldı

Z Nation 4. Sezon Onayı Aldı

Z Nation 4. Sezon Onayı Aldı

Z Nation 4. Sezon onayını almayı başardı. Syfy’nin zombi dizisi ilgisizlikle takip edilmeye devam ediyor. Kimse neden izlediğini bilmiyor ancak izlemeye devam ediyor. Özellikle bu yıl reyting düşüşleri yaşayan yapım zorlu kanal SyFy’dan sezon bitmeden onay almayı başardı.

Zombi komedi, eğlence, drama, aşk, korku, suç ihtiras tam olarak kategorilendiremediğimiz yapımın kadrosunda Kellita Smith, DJ Qualls, Keith Allan, Anastasia Baranova, Russell Hodgkinson, Nat Zang, Emilio Rivera, ve Sydney Viengluang isimlerinin 4. sezon kadrosunda olacağı belirtildi.

Z Nation 4. Sezon ne zaman

Dizi 3. sezon finalini 16 Aralık 2016 yapacağını açıkladı ve final öncesi devam kararını açıkladı ancak ne zaman başlayacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşmadılar. Şuana kadar tüm sezonlar Eylül’ün 2. haftasında başladı. Gelenek değişmeyecektir ve eylül 2017 2. haftasında yeni sezon başlayacaktır. Kesin tarihi ve fragmanı yeni gelecek bilgilerle eklenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)