1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Z Nation 2. Sezon

Z Nation 2. Sezon

Z Nation 2. Sezon

En sevilen zombie dizileri arasında yer almayı başarmış 2014 yapımı Z Nation 2.sezon hazırlıklarını tamamladı. The walking dead dizisinin ardından en çok takip edilenler arasına girmeyi başaran dizi ilk sezonu ile bizlere müthiş bir dizi sunmuştu, sezon 2 incelemesi ve bilgilerine geçmeden önce ilk sezonu ve Z Nation dizi konusu hatırlayalım.

Z Nation 2. Sezon Haberleri

Z Nation Dizi Konusu

Dünyada yayılan bir virüs sonucu insanlar değişim göstererek saldırgan bir hale gelirler, aslında virüs insanları öldürmektedir ve insan etiyle beslenen yaratıklar zombielere dönüştürmektedir. Dünya’da virüsün yayılmasıyla birçok insan hayatını kaybeder veya zombiye dönüşür hayatta kalan az bir insan kitlesi kalmıştır bunlardan biriside Murphy’dir. Yaşananlara tedavi bulmak isteyen bir grup doktorun son aşısı yapılır, birçok ısırık aldığı halde hayatta kalmayı başaran Murphy tedavinin işe yaradığını kanıtlamış olur ama çok geçtir. Zombilerin istilasına uğrayan araştırma merkezinden geriye kimse kalmaz tedavi ise Murphy kanındadır.

Z Nation 2. sezon

İlk sezonun sona ermesinin ardından 2. sezon hakkında hiçbir açıklama yapılmamıştı ve dizinin bitmiş olacağı haberleri çıkmıştı ancak SyFy kanalının açıklaması ile meraklar sona erdi dizinin 5 yıl ekranlarda kalacak bir proje olarak çalıştıklarını toplamda 5 sezondan oluşacağını söyledir.

İkinci sezon çalışmaları devam ediyor, büyük değişiklikler uygulanacağını ve diziye ayrılan bütçenin artırılarak daha kaliteli bir sezon ortaya çıkartcaklarını açıklayan yapımcılar birçok değişiklik olduğunuda duyurdular.

Z Nation 2. sezon başlama tarihi olarak 2015 Temmüz ayı işaret edildi!

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap