İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Younger 4. Sezon Onayı Aldı

Younger 4. Sezon Onayı Aldı

Younger 4. Sezon Onayı Aldı

Younger dizisinin takipçilerine iyi haber geldi. TV Land dizinin 4. sezonuna onay verdiğini açıklarken, yapımın 3. sezonu eylül başlıyor.

Henüz yeni sezonu başlamadan bir sezon daha onay alan yapım oldukça başarılı ilerliyor. Sutton Foster’ın Liza Miller olarak başrol’de yer aldığı yapım, 40’lı yaşlarda olan bir annenin kendini 26 yaşında olarak tanıtmasıyla başlıyor. Dış görünümü ne kadar yaşını yansıtmıyor olsa da kendini genç göstermek için elinden geleni yapacaktır. Daha fazla bilgi almak için Younger dizi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TV Land’dan Kevin Cox;

“Dizi oldukça başarılı bir şekilde ilerliyor. Hayran ve takipçileride oldukça mutlu yani bir sezon daha onay vermemiz için herhangi bir engel bulunmuyor. Aynı yapım ekibi ve oyuncu kadrosuyla devam edecektir.” Açıklamasını yaptı.

Younger 3. Sezon başlama tarihi 28 Eylül 2016 olarak belirlendi.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap