İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Wicked City İptal Edildi

Wicked City İptal Edildi

Wicked City İptal Edildi

ABC ekranlarında karşımıza çıkan yapım ilk sezonu tamamlayamadan iptal edildi. İlk sezonun başlamasının hemen ardından alınan olumsuz kararla dizi gösterimden kaldırıldı. Reyting oranlarının 0.4’de kaldığı yapım beklentilerin çok altında kalınca kaçınılmaz sona ulaştı. ABC için oldukça düşük sayılan oranlar iptal edilmesine yol açıktı.

Sekiz bölümünün yayınlanmasının ardından kaldırılacağı açıklanan yapımın 2. sezonu çekilmeyecek, yapımcılar başka bir kanal ile anlaşma yolunu da denemeyeceğinin altı çizildi. Kadınlara karşı zafı olan bir seri katilin hikayesini anlatan yapım drama alanında başarılı olacağı düşünülerek 2015-2016 sezonunda gösterime sunulmuştu. Güçlü rakiplerinin karşısında izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaramayan yapım ikinci şansı elde edemezken kanalın aldığı en düşük reyting oranına sahip olarak kanal tarihine geçmeyi başardı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap