1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Westworld 3.Sezon Resmen Onaylandı!

Westworld 3.Sezon Resmen Onaylandı!

Westworld 3.Sezon Resmen Onaylandı!

Westworld 3.Sezon onaylanmasına dizinin takipçilerinin pek şaşıracağını sanmıyorum. Son zamanların en iyi bilim kurgu dizileri arasında görülen dizi HBO tarafından 3. sezon resmi olarak onaylandı.

Westworld 3.Sezon Resmen Onaylandı!

Sezon 3 onaylandıktan sonra ne zaman yayınlanması gizemini koruyor. Uzun, yorucu ve karmaşık senaryo yazma sürecinden dolayı senaristler Jonathan Nolan ve Lisa Joy yayınlamadan önce tüm senaryoyu bitirmek istediler. Dizi ilk sezon ile ikinci sezon arasından yaklaşık olarak 1,5 yıl ara verilmişti. HBO, bu sezon bunun önüne geçilip geçilmeyeceği hakkında bilgi vermedi.

HBO’dan Casey Bloys, “Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un olağanüstü yeteneklere sahipler, yetenekli oyuncular ve ekip ile çalışmak çok büyük bir zevk.” dedi. “İlham veren hikaye anlatımından inanılmaz görsellere kadar, bir sonraki bölümün bizi nereye götüreceğini görmek bizi heyecanlandırıyor.”

Diziyi daha önce izlemeyenler için aşağıdaki bağlantıdan Westworld konusunu görebilirsiniz.

westworld 2.sezon ne zaman başlayacak 728x375 - Westworld 3.Sezon Resmen Onaylandı!
İlgili Yazı

Westworld Dizi Konusu

Bir basın açıklaması ile yenilemeyi duyuran HBO’ya ek olarak, resmi Westworld Twitter hesabı kendi başına bir mesaj paylaştı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap