1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Westworld 2.Sezon Nisanda!

Westworld 2.Sezon Nisanda!

Westworld 2.Sezon Nisanda!

Westworld  2.sezon için geri dönmeye hazırlanıyor. Dizi ilk bölümünün yayınlanmasından bu zamana kadar neredeyse sektör’e yeni bir bakış açısı getirdi. Dizinin konusu, oyuncular, dizinin atmosferi, çekimler, senaryo dahil her şey çok iyiydi. 2017’nin başlarından bu yana haber bekledik. Gelen videolar’a göre beklediğimize değecek, yeni bir sezon geliyor.

Tüm zamanların en çok satan yazarlarından Michael Crichton’ın Westworld adlı romanından uyarlanan dizi, farklı bir bilim kurgu öyküsü.

Henüz diziye hiç başlamayanlar için, dizi ilerledikçe olayların göründüğünden daha karmaşık olduğunu kimsenin göründüğü gibi olmadığını anlıyoruz. Belki de farkında olmadan dizinin sevdiğimiz yönü buda olabilir. Her şeyi kafamızda oluşturduktan sonra bile bir anda her şey yerle bir olabiliyor.

Westworld Konusu

İki çılgın bilim adamı Dr. Robert Ford ve Dr. Arnold Weber’ın sıradan yaşantılarından sıkılan ve insanların aksiyon arayışlarını karşılamak adına kurulan bir eğlence parkı’nda yaşananlar ve Meave’un etrafında anlatılıyor.

Westworld 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Son olarak Westworld 2.sezon Nisan ayının başlarında izleyiciler ile buluşacak.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)