1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

HBO’nun 2016 yılında yayınladığı westworld yılın en iyi dizilerinden biri olmayı başardı. Özellikle 2016’da başlayan yeni diziler arasında sıralama yapacak olursak kesinlikle ilk 3 sırada yer alacaktır. Drama, gizem, bilim kurgu kategorisinde yer alan imdb üzerinde 9.2 puan alarak başarısını kanıtladı.

İlk sezonu büyük bir karmaşa içinde geçen dizide parçaları birleştirerek anlamamız için son bölümlere kadar izlememiz gerekti. Öncesinde yaptığımız tahminlerde hep yanılgı yaşarken son bölümlerinde şaşkınlık yaratan bir kurgu ortaya çıktı. Finalde kafamıza takılan bazı soruların cevabını almış olsak da dizi yeni başlıyor.

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Yapım 2. sezon onayını aylar öncesinden almayı başardı. Güzel bir başlangıç yaparak devam eden bölümlerle geleceğini garantiledi. Ancak dizinin 2018’den önce dönmeyeceği açıkladı. Sürenin çok uzun olması büyük bir hayal kırıklığı yaratmış olsa da çalışmaların hızlandırılacağı 2017 sonunda belki gelebileceği açıklandı. Yapımcıların genel tavrı ise 2018 yılını işaret ediyor.

Güncelleme 14.12.2016
: Fanların yoğun baskısından dolayı diziye erken teaser hazırlanacağı açıklandı. 2018 yılında dönecek olan yapımın öncesinde yeni sezonun nasıl olacağı hakkında bilgi veren özel fragmanlar hazırlanacak.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)