1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Wayward Pines 2. Sezon Onayı Aldı

Wayward Pines 2. Sezon Onayı Aldı

Wayward Pines 2. Sezon Onayı Aldı

Wayward Pines 2. Sezon Onayı Aldı, Fox ekranlarında karşımıza çıkan yapım ilk olarak mini dizi olarak duyurulmuştu ancak dizinin başarı elde etmesiyle bölüm sayısı uzatılmış bir sezonluk dizi haline getirilmişti. Final olarak ilginç bir bölüm izlememizin ardından büyük bir hayal kırıklığı ile diziye veda ettiğimizi düşünürken Fox ilgin bir kararla Wayward Pines 2. sezon onayını vererek dizinin devam edeceğini söyledi.

Şimdi ne olacak ? hatırlayacağınız gibi dizinin son bölümü oldukça hızlı ilerlemiş ve beklediğimizden çok daha ilginç bir final görmüştük, herkes öldü ? son bölümünde herkesin öldüğü geriye küçük oğlu Ben Burke kaldığı bir final izlemişken dizinin nasıl devam edeceği büyük bir merak konusu yaşananlar bir hayaldi veya uygulanan program tamamiyle bir yalandı gibi birçok teori üretebilecekken dizide taşların erine oturmadığı birçok soru işareti bulunuyordu.

Yapılan ilk açıklamalara göre yeni bir Wayward Pines bölgesi ile 2. sezon devam edecek, yani farklı oyuncuların ve farklı senaryonun yer aldığı bir olay öyküsü ile karşımıza çıkacakken sadece ana tema kullanılacak ve eski oyuncular diziye geri dönmeyecek 2016 yaz ayında yine 10 bölüm olarak karşımıza çıkacağı yine açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. Bilim kurgu dizileri arasında iyi bir puana sahip olacak dizinin devamı nasıl olacağı ise büyük bir soru işareti…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Bu yilin en iyi haberi dizi haberi bu diyebilirim, cünkü dizinin bitmesine bende üzülmüstüm kateli ve orjinal bir konusu vardi. Umarim citayi yükseltirler.