1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Van Helsing 2. Sezon Ne Zaman

Van Helsing 2. Sezon Ne Zaman

Van Helsing 2. Sezon Ne Zaman

SyFy’nin 2016 yılında başlayan fantastik drama dizisi Van Helsing beklenilen ilgiye ulaşamadı ancak kötü sayılmayacak bir başarıda elde etti. İlk sezonu düşük bütçeyle hazırlandığı senaryo ve dizi akışından açıkça anlaşılan yapım yeni sezonunda daha etkili olacağını tahmin ediyoruz.

İlk sezon açıkça ifade edersek yetersizdi. Neredeyse tüm bölümler bir bina ve çevresinde geçti. Farklı olarak gördüğümüz bölge sayısı çok kısıtlıydı. Buda senaryonun çok kısıtlı kalmasına neden oldu ancak dizi bütçesinin düşük olması senaryo ve setin kısıtlı olmasına neden olmuştu. SyFy diziye 2. sezon onayı verdi ancak bütçe açıklaması yapmadı. Yeni sezonda kendilerini geliştirebilecekler mi göreceğiz. Eğer bu şekilde devam ederlerse 3. sezonu göremeyeceklerdir.

Van Helsing 1. sezon reytinglerinde ise ilk bölümü 1.2 milyon ile en yüksek izleyiciye ulaştıkları bölüm oldu. Sezon içinde sürekli düşüş yaşayarak son bölümde 0.5 ile en düşük seviyeyi gördü. Sezon ortalaması ise 0.681 milyonda kaldı. SyFy ortalamasında başarılı sayılabilecek bir seviye, 2016 SyFy reytinglerinde 15 dizi arasında en çok izlenen 6.yapım olmayı başardılar.

Van Helsing 2. Sezon Ne Zaman

Kanal yapımcılara sipariş verdiğini açıkladı. Kanada ve Amerika’da studyoları bulunan Nomadic Pictures dizinin yeni sezon çekimlerinin ne zaman tamamlanacağı hakkında bilgi vermedi ancak dizinin en geç 2017 3. çeyreğine kadar hazır olacağını açıkladılar. Şuan için bilinen tek tarih 2017 Eylül- Ekim aylarında yayınlanacağı. İlerleyen günlerde 2. sezon hakkında bilgilerin gelmesiyle makalemize eklemeler yapacağız.

Incoming search terms:

  • van helsing 2 sezon yayınlandımı
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)