1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Valor Dizisi 2.Sezon İptal Edildi!
reaksiyion-kizgin

Valor Dizisi 2.Sezon İptal Edildi!

Valor Dizisi 2.Sezon İptal Edildi!

Valor dizisi son zamanlarda kendinden çok ettirmeye başlamıştı fakat CW dün yaptığı duyuru ile Life Sentence dizisi ve Valor dizisini 1 sezon sonunda iptal etmişti. Valor dizisi yine aynı kaderi yaşıyor. Dizinin 2.sezon’u çekilmeyeceğini duyurdu.

Valor Dizisi Hakkında

İlk sezonu Ocak 2018’de sona erdi ve toplamda 958.000 izleyici ile Yetişkin 18-49 yaş aralığında 0,21 puan aldı. CW şimdiye kadar Supernatural, Crazy Ex-Girlfriend, Jane the Virgin, Black Lightning, The Flash, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow, Arrow, Riverdale, The 100 ve Dynasty dahil olmak üzere 2018-2019 televizyon sezonu için 11 dizinin siparişini verdi.

Valor Konusu

Askeri otorite, disiplin ve itaat gibi etmenlerin, insan heveslerinin hududuyla olan balansını yoğun bir biçimde ortaya çıkaran bir Amerika Birleşik Devletleri üssünde geçmektedir. Üste bulunan askerlerin her biri dikkatle seçilmiş profesyonel bireylerdir. Saklı işlemlerden pozitif netice alabilmeleri için eğitilen askerler, ayrıca kurtarma harekâtları için de hazır hale getirilmektedir. Nitekim tutsak yakalanan bir asker için bu kurtarma harekatı gerçekleşmelidir.

Valor Oyuncuları

Christina Ochoa, Matt Barr, Charlie Barnett, Corbin Reid, W. Trè Davis, Nigel Thatch ve Melissa Roxburgh

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap