1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Walking Dead 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

Sonunda beklenen oldu ve aksiyon başladı. Negan’ın kontrol altına aldığı gruplar birleşerek ona karşı savaş planı hazırlıyor. Yürüyen ölüler kuşağında sezonun ilk yarısında sadece birkaç bölüm heyecanlı olmuştu. Diğerleri geçiş bölümleri olurken beklenen heyecan ikinci yarıda geliyor.

The walking dead yayınlanan son bölümüyle tatile girdi. Yeni bölümleri 12 Şubat tarihinde başlayacaktır.

The Walking Dead 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Yapım popüler sitelerden kaldırıldı ve internet yasağı devam ediyor. Dizijoy, dizinow ve dizi720p gibi yayınlamaya devam eden sitelerde yoğun baskı altında veya Google’da sıralamaları engelleniyor. Saat 21:30’da FX‘den izleyebilirsiniz.
twd 7×09 promo, twd 7×09 fragman

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (8)

Yapılan Yorumlar (8)

  1. torrent sıtelerınde hep var arkadasım nasıl ızleyemıyorsun ındır altyazı cak ızle ıste (ornek extra torrent)

  2. Gelecek hafta bölüm olmayacak mı hangi ara bitti diziya 🙁

  3. Çok vasat 8 bölüm izledik ikinci yarısı da emin olun saçma ilerleyecek 2 bölüm heyecanlı olur uzatacağız diye dizinin içine ediyorlar madem senaryo üretemiyorsunuz güzel bi final yapın

    • Arkadaşım dizi çizgi romanla paralel ilerliyor. Çizgi roman da diziden bayağı bir ilerde. Ayrıca bu izlediklerimiz senaryonun bir parçası ve yeni toplulukların katılmasıyla, durumların değişmesiyle devam edecek. Uzatma gibi bir durum yok yani, final de yok.

  4. Ben hala 3. bölümü izleyemedim siz 9 diyonuz arkadaş nereden izliyonuz biri banada söylesin