1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

The Walking dead 7. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü “Hearts Still Beating” ismiyle 11 Aralık Pazar AMC ekranlarına gelecektir.

Yürüyen ölülerde bir sezonun daha ortasına geldik. Gelecek hafta yayınlanacak olan 90 dakikalık 8. bölümden sonra sezon arası tatiline giriyor . İki aylık tatile girecek olan yapım 9. bölümüyle 12 Şubat’ta yeniden ekranlara gelecek ve bu yıl toplam 16 bölüm izleyeceğiz. 8. sezon onayını ise daha önceden almıştı.

Yürüyen ölüler reytinglerde düşmeye devam ediyor. Sezonu 17 milyonla açan yapım her hafta düşüş yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 6. Bölümde 10.403 düşerek sezonun en az izlenen bölümü oldu.

 

The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı


Not: Dizi nereden izleyebiliriz soruları sık geliyor. Dizibox, onlinedizi, dizilab, dizimag, dizipub, yabancıdizi, gremots gibi birçok site telif hakları nedeniyle diziyi kaldırdı ayrıca dizijoy ve dizinow gibi uyarıları görmezden gelerek yayınlamaya devam eden sitelere Google kaldırma gibi yasaklar uyguluyor. Ekleyen diğer siteler ise Google arama sonuçlarından hızla kaldırılmakta. Ayrıca divxplanet’de Türkçe altyazı hazırlanmayacağını uyarı aldıklarını duyurdu yani 21:30’da FX’de izleyebilirsiniz. Sezon bitiminde tüm bölümleri Netflix’e eklenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Sabırsızlıkla Bekliyorum…

  2. Sabırsızlıkla bekliyorum…