1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. sezon 6. bölüm fragmanı Türkçe altyazılı olarak haberimize eklendi. Yeni bölüm ‘Swear’ ismiyle 27 Kasım Pazar AMC ekranlarına gelecektir.

Yürüyen ölüler dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Negan’a karşı eli kolu bağlı olan Rick bir çözüm yolu üretmekten uzaklaşarak durumu kabullenmeye çalışıyor. Tara ve Heath yeni bölümde esrarengiz yeni bir grupla karşılaşıyor.

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı


Not: Dizi nereden izleyebiliriz soruları sık geliyor. Dizibox, onlinedizi, dizilab, dizimag, dizipub, yabancıdizi, gremots gibi birçok site telif hakları nedeniyle diziyi kaldırdı ayrıca dizijoy ve dizinow gibi ısrarla yayınlamaya devam eden sitelere Google kaldırma gibi yasaklar uygulanıyor. Ekleyen diğer siteler ise Google arama sonuçlarından hızla kaldırılmaktadır. Ayrıca divxplanet’de Türkçe altyazı hazırlanmayacağını uyarı aldıklarını duyurdu yani 21:30’da FX’de izleyebilirsiniz. Sezon bitiminde tüm bölümleri Netflix’e eklenecektir.

The Walking Dead 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

Arama Terimleri: kamyonlar mail
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (7)

  1. Jesus tamam yerlerini bulmak için bindi kamyonada Carl amacı ne yine başarısız olup bir ton sorun çıkartacak ayrıca kamyonlar kapaklarla kapalıyken onlar nasıl bindi 🙁

  2. yeni katılacak olan grup kim çizgi romandan falan bilen var mı ?

  3. Bölüm bi anda başladı bi anda bitti ne başı vardı ne sonu ben hiçbişey anlamadım

  4. Sırf bulamıyorum diye diziyi bırakacam bu nasıl bir şey arkadaş