1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Türkçe altyazılı olarak olarak eklenmiştir. Yeni bölüm “Go Getters” ismiyle 20 Kasım Pazar AMC ekranlarına gelecektir. Bölüm açıklaması, Maggie ve Sasha acılarından kurtulmak için Hilltop’a ulaşırlar ancak Savior’lar haraç almak için kasabaya geldiklerindeki karşılaşma hoş olmayacaktır.

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı

twd 7×05 promo, twd 7×05 fragmanı

Not: Dizi nereden izleyebiliriz soruları sık geliyor. Dizibox, onlinedizi, dizilab, dizimag, dizipub, yabancıdizi, gremots gibi birçok site telif hakları nedeniyle diziyi kaldırdı. Ekleyen diğer siteler ise Google arama sonuçlarından hızla kaldırılmaktadır. Ayrıca divxplanet’de Türkçe altyazı hazırlanmayacağını uyarı aldıklarını duyurdu yani 21:30’da FX’de izleyebilirsiniz. Sezon bitiminde tüm bölümleri Netflix’e eklenecektir.

The Walking Dead 7. Sezon 6. Bölüm fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (6)

Yapılan Yorumlar (6)

  1. nerden izliyoruz kankalar, torrent neyin yok mu ?

  2. Bölüm çıktı ama altyazısı henüz çıkmadı boşuna aramayın 🙂 12 gibi düşer geldiğinde buraya yorum olarak link ekliycem

  3. “Artık daha fazla görmeyeceksin” yanlış çeviri orada “Artık seni kurtarmayacağım” diyor.