1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Türkçe Alt Yazılı

The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Türkçe Alt Yazılı

The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Türkçe Alt Yazılı

The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Türkçe Alt Yazılı izle, Dizide neler oluyor ? İlk 4 bölümü büyük bir heyecan ve aksiyon içerisinde başlayan yapım son bölümlerinde kısmen durgunlaşmıştı. 6. Bölümde ise yeniden hareketlenmeye başlayan yapım bölüm sonunda gelen HELP! sesiyle milyonlarca insanın aklına Glenn hala yaşıyor mu sorusunu getirirken sabırsızlıkla beklediğimiz bölüm nihayet geldi.

Heyecanın ve temponun yüksek olduğu bir bölüm izlerken Mid-Sezon finali öncesinde geriye tek bir bölüm kaldı ve merak ettiğimiz, kafalarda soru işareti bırakan oldukça fazla soru var. Korkulan ise bu sorularımızın final öncesinde cevapsız kalacağı yönünde…

The Walking Dead 6. Sezon 7. Bölüm dizinin takipçilerinde farklı bir yere sahip olacaktır. İlk altı dakika 3 haftalık beklentimizi boşa çıkartmayarak rahatça Glenn Ölmedi , Glenn Hala hayatta yorumunu yapmamızı sağladı. Ölüm sahnesini incelemiştik ve parçalanan kişinin o olmadığını Glenn öldü mü ? başlığında ölmediği yönünde açıklamıştık, ardından gelen bölümlerde o sahnenin tekrarlanmaması geri dönüş yapacağının en büyük sinyaliydi.

Yeni sorunumuz ise uzaklaştıralamayan zombilerin kasabaya dönerek duvarı aşması oldu. Her tarafı saran zombiler arasından nasıl kaçaklarını veya oradan nasıl uzaklaşacaklarını önümüzde ki bölümde de görebileceğimizi düşünmüyoruz. Heyecanlı bir final yapmak adına kaosun ortasında sona erecektir. İşte mid sezon finali,

The Walking Dead 6. Sezon 8. Bölüm Fragmanı


The Walking Dead 6. Sezon 9. bölüm ne zaman ?

Finale yaklaşan dizinin 6. Sezon Yeni bölüm tarihi 12 Şubat olarak açıklanırken 2 Aylık bir aranın ardından yeniden ekranlara gelecek, her sezon olduğu gibi bu sezon toplam 16 bölüm izleyemeye biliriz. Şuan açıklanan bölüm tarihlerine göre 6. sezonda 13 bölüm yer alırken daha fazla bölümün gelip gelmeyeceği konusunda kesin bir açıklama bulunmuyor.
Merhaba Dünya Glenn döndü
Diziye yeni karakterlerin ekleneceğinide duyurmuştuk bu kişiler kötü karakterler olarak karşımıza çıkacekken geçtiğimiz bölümde ormanda karşılaşılan yabancılarla tekrar yolları kesişecek gibi duruyor. Zombi istilasından kurtulmayı başarırlarsa eğer devamında insanlar tarafından başlarına gelecek daha büyük bir tehlike olabilir. Ancak final öncesi son iki bölümünde aksiyon seviyesinin en üst seviyelerde geldiğini söylememiz mümkün, geçiş bölümleri aslında birçok yapıma göre daha başarılı oldu.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap